Özgün Senaryolar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Özgün Senaryolar

Özgün Senaryoların Yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Manga Şarkıları

YazarMesaj
asi_melek
Usta Senarist
Usta Senarist
asi_melek

Manga Şarkıları Empty
MesajKonu: Manga Şarkıları   Manga Şarkıları EmptyPaz Tem. 18, 2010 11:06 pm

- Kapkaç

Faili meçhul olduk hepimiz
Kesildi dilimiz kesildi sesimiz
Nereye kadar daha gideceksiniz?
Satılık değiliz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunu böyle biliniz
Kimleri kestiniz kimleri yediniz?
Sandınız ki bizi iyi yemlediniz
Satılık değiliz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunu böyle biliniz
'Giydiğiniz şeyler uymadı bize beyler'
Diye sokakları bile dar ettiniz
Nereye kadar daha giydireceksiniz ?
Satılık değiliz bunu böyle biliniz
Nereye kadar daha giydireceksiniz?
Soruyoruz artık hesap verin herkese
maNga geliyor maNga geliyor
Vur ve kaç bunun adı kapkaç / satılık değiliz
Vur ve kaç bunun adı kapkaç / köleniz değiliz
Vur ve kaç bunun adı kapkaç / satılık değiliz biz bunu böyle biliniz
Faili meçhul olduk hepimiz ve de
Kesildi dilimiz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kesildi sesimiz
Nereye kadar daha neremizi vereceğiz ?
Satılık değiliz bunu bildiriniz
Sarmış akbabalar leşlerimizi
Toplayalım artık kendimizi
Nereye kadar daha dinleyeceksiniz ?
Satılık değiliz bunu bildiriniz
Kimlere kefil ettiler acaba bizi ?
Kimlere sundular kellemizi ?
Kimler bekliyor son nefesimizi ya da
Kimlere sattılar acaba bizi ?
Soracağız artık hesap verecekler
Buradan ileriye gidemeyecekler
Kapmaya kaçmaya son verecekler
maNga geliyor maNga geliyor

Söz : Yağmur Sarıgül[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ferman Akgül
Müzik : Yağmur Sarıgül

03 - Bitti Rüya

Bir kez gelmişsin bu saçma dünyaya
Olanları unutmak çok zor inan bana
Sevdiğin insan bile artık yalan söylüyor
Yaşadığın anılar acı vermeye başlıyor
Bir köprüden geçiyorum
Mutlu gibiyim sanki
Geride bir kent bıraktım bir de sevgili
Rüya mı bu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gerçek mi inan anlamıyorum
Bu şehir beni içine çekiyor
Kendimi alamıyorum
Olanlar yetmez gibi bir de mesaj geliyor
'Mutluluklar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hoşçakal'
Birer birer zırvalanıyor
İyice dağıtmak için biraz daha içiyorum
Sonra oturmuş mal gibi zırıl zırıl ağlıyorum
Gidiyorum buralardan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dönüyorum durmadan
Uyan artık uyan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bitti rüya
Seviyorum sormadan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] öpüyorum kasmadan
Dayan artık dayan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bitti rüya
Bir kez gelmişsin bu saçma dünyaya
Olanları unutmak çok zor inan bana
Yazdığın satırlar bile artık yalan söylüyor
Söylediğin sözler acı vermeye başlıyor
Bir köprüyü yakıyorum mutlu gibiyim sanki
Geride bir kent bıraktım bir de sevgili
Doğru mu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yanlış mı inan umursamıyorum
Bu şehir beni esir ediyor kendimi alamıyorum
İnanmazsın bir rüya hayatımı değiştiriyor
O mesajı unutmam için bana bir şans veriyor
Rüyaysa bu gerçekten artık uyanmak istiyorum
Mutluluk bile acı veriyor
Çünkü sonu var biliyorum

Söz : Ferman Akgül[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Özgür Can Öney[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Haluk Kurosman
Müzik : Yağmur Sarıgül[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ferman Akgül

04 - Bir Kadın Çizeceksin

Ne kadar oldu bu hayata geleli
"Söyle[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ne olacaksın büyüyünce" diye sorulan sorular tarih oldu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ama senin kafan hala dolu
Işte benim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] işte senin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] işte onun diye paylaşıyorsun hayatı üç kuruş sevginle
Ne ? O da mı aldattı seni be?
Eee ? Ne kaldı geriye?
Bak sen ne yazık ki klasik bir tablosun dostum
Ne yaparsan yap boşsun
Tamam okumuşsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama yetmez[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sadece bununla dertler bitmez
Çıkacaksın kabuğundan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunalımdan kurtaracaksın kendini
Ona göre yaşamayı bırakıp döneceksin gerçeklere[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama önce

Bir kadın çizeceksin
O'nun gibi bırakıp gitmeyecek
Saklayıp gömeceksin (ki senden başka)
Kimseler sevemeyecek

Şimdi bunlar yetmez gibi bir de kendini aşka mı bıraktın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hadi be
Bırak adam gibi şeylerle uğraşmayı
Herkes gibi takıl yaşa hayatını
Takılamıyorsan bile rol yap[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ne yap et ama yarat kendi yalan dünyanı
Çünkü bunlar para ediyor baksana sevgi bile yalan olmuş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Piyasada kavrulmuş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] herkes kudurmuş[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
"Canım" dediğin bile arkandan vurmuş
Tüm bunları bilerek yaşa ve sakın!
Ama sakın içindekileri tüketeyim deme
Bir gün gelecek göstereceksin kendini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sevgini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] neler istediğini
Şimdilik alacaksın eline kalemi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kusacak dökeceksin nefretini

Bir kadın çizeceksin
O'nun gibi bırakıp gitmeyecek
Saklayıp gömeceksin (ki senden başka)
Kimseler sevemeyecek

Birden duracaksın soracaksın kendine
Neden bu düzen böyle[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] neden herkes sahte
Sonra bakacaksın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] göreceksin çaren yok
Devam edeceksin yalandan yaşamaya
Bir gün gelecek göstereceksin kendini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sevgini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] neler istediğini
Simdilik alacaksın eline kalemi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kusacak dökeceksin nefretini
Çıkacaksın kabuğundan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunalımdan kurtaracaksın kendini
Ona göre yaşamayı bırakıp döneceksin gerçeklere

Söz - Müzik : Ferman Akgül

05- Kal Yanımda

Her gün sabahtan akşama
Saatinle başbaşa
Kalmadı takvimde tek bir sayfa
Kuruyup solma aynaya baka baka
Ne söyleyeceksen söyle sen dobra dobra
Biliyorum yalnızsın sabahtan akşama
Söylemek istiyorsun bir şeyler bana
Ya da vurmak yüzümün ortasına
Ne yapacaksan yap artık hadi durma
Hadi durma
Hadi durma
Hadi vur
Hadi vur bana
Sanki bir şeyler var arkanda
Anlatmaya korkuyorsun bana
Hadi durma hadi vur bana
Bırak onları kal yanımda

Söz - Müzik : Yağmur Sarıgül
Konuk vokal : Koray Candemir

06 - Yalan

Elimde saç tokan
Güneş misali mis kokan
Bıraktığın tek parçan
Bir de kocaman bir yalan
Affedilmek istemedin
Nefretimi bekledin
Seni senden başka
Kimse[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kimse[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kimse affedemez
Bazı şeyler için
İyi olmak yetmiyormuş
Sevilmek için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aşk için
İyi olmak yetmiyormuş
Aşk biraz palavradır
Biraz da aşna[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aşna fişna
Biraz da yalandandır
Sevmek birisini ömür boyu
Platonik olma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] değmez ona[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yazık sana
Aslında hepsi yalan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalan dolan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] herşey yalan
Aşk sevmek değil yalan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalan dolan her şey[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalan dolan
Aşk sevmek değil yalan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalan dolan her şey[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalan dolan

07 - Libido

Kolay geliyor değil mi herşey sana ?
Yıkmak dökmek vurmak ona buna
İçiyoruz herşeyi içiyoruz doya doya
Ayak uydur sen de sen de hadi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hadi bana
Yeni jenerasyon geliyor adı X
Ne kadar da hoş ne kadar da ciks
Alternatif gençlik şimdi ayakta
Zıplamaya hazırsan durma zıpla
Zıpla[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] durma
Kızıl mı kızıl kızıl saçlar
Ayağında üç çizgi üç çizgi pabuçlar
Tanıdık geliyor bu tavırlar
Zıplamaya hazırsan durma zıpla
Pantolonunda var uzun bir zincir
Gözleri de sanki bir çilingir
İstediğin kalbi aç[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kolayca gir
Al sana pogo durma delir
Alıyoruz sorgulamadan
Yaşıyoruz anlayamadan
Sahip olduklarımız
Bize sahip oluyorlar

08 - İz Bırakanlar Unutulmaz

Bir kız vardı güzeldi sanki ve senindi
Gözlerinde saklı bir belki ve senindi
O çocuk var ya o sendin sanki ve deliydi
Uyusaydı büyürdü belki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve deliydi
O çocuk var ya o sendin sanki ve deliydi
Derdi ki yarın bitermiş her şey ve bitti
Bir ev vardı küçüktü belki ve bizimdi
Odalarda ışık yüzerdi sanki ve bizimdi
O ev vardı ya bizimdi ama bir gün
Hiç doğamadı güneş ve her şeyi bitirdi
(Anladı birgün bitermiş her şey ve bitti)
Ver ver ateşe ver bizi
Bir iz bırak burada
İz bırakanlar unutulmaz
Ver ver ateşe evimizi
Bir iz bırak burada
İz bırakanlar unutulmaz

Söz - Müzik : Deniz Özbey Akyüz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Tuğrul Akyüz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Mert Koral
Konuk vokal : Deniz Özbey Akyüz

09 - Sakın Bana Söyleme

Kurtar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beni bu derin kör kuyudan
Tut elimi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çek beni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] koyma beni bir başıma
Gitme geriye[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dönme evine[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] geriye[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] etme eyleme
Bu bir ağıttır sen gidince söylenen
Lütfen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] son kez olsun dinle beni
Unut artık olup biteni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalvarırım lütfen
Bir şansım daha olmalı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] senin içinde gizlenen
Bir şansım daha olmalı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu sona boyun eğmeyen
Kurtar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ver elini uzat bana
Kırma benim kalbimi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yalvarırım lütfen
Bu bir ağıttır benim içimde gizlenen
Bu bir ağıttır sen gidince söylenen
Kurtar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beni bu gecenin karanlığından
Dibini bile göremediğim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kahrolası boşluktan
Gitme[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] verme başka birine[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] versen bile söyleme[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sakın bana söyleme[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yapsan bile söyleme
Ben miydim senin peşinden gelen?
Sendin karşıma geçip diz çöken
Kadın mı sandın kendini birden?
Kaçan sen oldun kovalayan ben
Daha ne kadar sana yalvaracağım be pislik ?!
Kadın mı sandın sen kendini bilmeden ?!

Söz : Yağmur Sarıgül[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ferman Akgül
Müzik : Yağmur Sarıgül

10 - Dursun Zaman

Her sabah doğan güneş
Bir sabah doğmaz oldu
Elleri ellerimden
Kayıp giden yıldız oldu
Gülünce ışık saçan
O gözler yaşla doldu
Ağlama duymaz artık
Bir varmış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir yok oldu
Giderken bıraktığı
Bütün renkler siyah oldu
Üzülme anla artık
Belki de huzur buldu
Dursun zaman[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dursun diyorsun da
Oyun değil ki yaşamak
Sen inanmasan da bir son var anla
Herkese inat
Duysun seni dönsün diyorsun da
Oyun değil ki yaşamak
Yok bir çaren anla[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sakın uyanma yıllara inat

Söz : Ferman Akgül[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Haluk Kurosman
Müzik : maNga
Konuk Vokal : Göksel

Dünyanın sonuna dogmuşum
Naber bak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bende dert yok tasa yok
Mutluyum artık bir beynim yok
Dikmişim ekrana gözlerimi
Başka da bir ihtiyacım yok

Kişisel neyim kaldı ki bir iletim olsun
Tıklana tıklana her şeyim ortada
Atın ölümü arpadan olsun
Her yiğit gibi benimki de meydanda

Tıklama konusu ayrı bir dava
Mahkemelerde görülüyor hala
Namusu bacak arasında ararım
Dişi sinek bile görsem laf atarım

Çakma makma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] üçe beşe bakmam
Önüm[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arkam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sağım solum markam
Bana pastamı verin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekmeğe gerek yok
Ben tüketmeden var olamam

Ayna[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayna hadi söyle benden daha gamsızı var mı ?
Ayna[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayna hadi söyle benden daha arsızı var mı ?

Dünyanın sonuna doğmuşum
Ya da ölmüşüm de haberim yok
İyi bilirdik derler elbet ardımdan
Bundan büyük bir yalan yok

Yok [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bundan büyük yalan yok

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın
Dedikodu yapar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] keyfime bakarım
Ağzımda sakız[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] elimde çanta
Fink atarım kaldırımlarda

Bağlanmaya sonuna kadar karşıyım
Ama dizilerimden beni ayırmayın
Değişir dünyam bir tuşla uzaktan
Elimdeki kumandam hayatıma kumandan

Yeni bir kart verdi bugun bankam
Puanlarım artık en büyük kankam
Olmasa da cebimde beş kuruş para
Cebimdeki telefon on numara

”Bak kızım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yedi kocalı hürmüz gibi dolan
Ama ailemizin kızı gibi davran[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Seni alacak biri de bulunur elbet
En kolay parayı hep sen kazan”

Ayna[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayna hadi söyle benden daha gamsızı var mı ?
Ayna[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayna hadi söyle benden daha arsızı var mı ?

Dünyanın sonuna doğmuşum
Ya da ölmüşüm de haberim yok
İyi bilirdik derler elbet ardımdan
Bundan büyük bir yalan yok

Yok [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bundan büyük yalan yok

Sıkıldım çok[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] her dakika düşünmekten üzülmekten
Artık yok[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kalmadı gücüm düşmekten yenilmekten
Pişmanım erken vazgeçmekten kendimden
Bu alem geçmiş kendinden
Ne gelir elden ?

Manga Şarkıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» H.I.M. Şarkıları