Özgün Senaryolar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Özgün Senaryolar

Özgün Senaryoların Yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sus...

YazarMesaj
asi_melek
Usta Senarist
Usta Senarist
asi_melek

Sus... Empty
MesajKonu: Sus...   Sus... EmptyPtsi Tem. 19, 2010 2:37 pm

Sus..

Ve hayat duruyor sen gittiğinde benden.. Herkes kaçacak bir delik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] her gemi
sığınacak bir liman buluyor kendine.. Hiç bir şey anlatılmıyor senin yokluğunda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
anlatılsada kimse bir şey anlamıyor..

Sus Nolursun..
Bir şey söyleme sakın bana.Gözlerinden belli[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gidiyorum demeye geldin
bugün..Tavırlarından belli[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] terkedeceksin bugün beni.. Verdiğimiz sözleri
bozmaya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hayallerimi yıkmaya gebe bu gelişin.Arkana bakmadan gitmeye razısın sen
artık..

Sus Nolursun..
Kimseler duymasın gideceğini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beni bir başıma bırakıpta[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seni delice severken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
beni yetim koyacağını kimseler bilmesin..

Sus Nolursun..
Seni göklerde değilde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yerlerde aradığımı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir kez olsun kalbini kanatmadığımı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
uğruna çam sakızı boyalı aşkları bıraktığımı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] senin için mavi gökyüzünden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
doğanın yeşilinden mahsun kaldığımı görmesin kimse..

Sus Nolursun..
Çek gözlerini gözlerimden.Dayanamam o badem gözlerinin içine bakıpta[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kalbini
görmeye..Hele birde silmişsen adımı yüreğinden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ölürüm[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gidemem sensizliğe..
Ellerin ellerime değmesin.. Taşıyamam kanından çekilmiş sevdamın
ağırlığını..Doyamadığım o badem gözlerin gibi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kıyamam o pamuk ellerinin
ellerime değmesine..

Sus Nolursun....
Biliyorum acı verecek bana bu gece söyleyeceğin her söz.. Kalbimi bir kez daha
yaracaksın en derinden.Kapanmayacak çizgileri miras bırakacaksın suratıma.. Ve o
her aynaya baktığımda göreceğim beyaz seç telleri.. Seni seven bu kalbe inat[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
git ardına bakmadan..Geride neler bıraktım diye bir kere bakmadan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] geçmişe bir
kez olsun hesap sormadan git..

Sus Nolursun..
Sensiz ömür[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dar kavşaklarda yokuş yukarı tırmanmak gibi..Rüyaları kenara
bırakıpta[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kabuslarla uyanmak gibi.Ufuklara bakıpta dalmak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yağan karda
yürüyüpte[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayak izi bırakmamak gibi imkansız..

Gideceksen[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sus nolursun..
Gittiğin günü ayrılık sözleriyle değilde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sessizce
gidişinle hatırlayım.Giderken bir şarkı bırakma bugün için bana.. Onu her
duyduğumda bir kez daha bugünleri anmayım.. Eteklerine taktığım yıldızları[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
uçurtmana takdığım sevdama bakmadan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gözlerimden yaş yerine kan damlamadan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
arkana bir kere bile bakmadan GİT.

(Alıntı)

Sus...
1 sayfadaki 1 sayfası