Özgün Senaryolar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Özgün Senaryolar

Özgün Senaryoların Yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Film Soruları Ve cevapları

YazarMesaj
asi_melek
Usta Senarist
Usta Senarist
asi_melek

Film Soruları Ve cevapları Empty
MesajKonu: Film Soruları Ve cevapları   Film Soruları Ve cevapları EmptySalı Tem. 20, 2010 10:43 am

Film Sorularını Cevapladım tekrar tekrar tekrar:
S:Kitap TV dizisi veya Film yapılıyor mu?

C:Belki.Seri Empire Pictures tarafından opsiyonludur.Ben, yazdığı senaryo okudum Kent Dalian çok yetenekli, ve ben ciro verdim ona.Şimdi arkanıza yaslanın ve hepiniz geri kalanı gibi ne olduğunu görmek için bekleyin.

S:Film veya TV dizisi için kitaplarda çalışıyor musun?

C:Hayır, yapımcı, Michael Birnbaum, o çalışıyor.Onun prodüksiyon şirketi hakkı filme adapte opsiyonlu.Michael bazı şeyler için benim fikrimi sorar(Senaryo adaptasyonu gibi)ama arada sırada girişi için.

S:Öyleyse gerçekten iyi bir film veya dizi yapın. Tamam mı?

C:Ben yapamam,yapımcım yapabilir.Onun ismi Michael Birnbaum........

S:Ben oynamak için mükemmelim Zoey / Afrodit / Stevie Rae / Damien / Erik / diğer Twin / Duchess / Nala / Neferet, vs, Bu yüzden beni seçebilirsiniz.Olabilir senin için seçmelere? Nerede Seçmeler ? Neler oluyor?

C:Seçim henüz yapılmıyor.hiçbir ipucum yok,eğer seçmeler açıktan olursa veya stüduyda aktör aktrist kısmına ekleme olursa başkalarına açmadan.Benim katılımım olacak mı bilmiyorum.teknik olarak,yapımcı ne istiyorsa olabilir.tekrar ediyorum,o benim dinler ve ben süpriz olmam dahil olup olmamam.......

S:Peki videolar hakkında resmi sitede olanlar?Onlar film oyuncuları mı?Ve ben onlardan bazıların sevdim bazılarından nefret ettim ve bence bazıları güzel bazıları çok yaşlı.

C:resmi sitedeki videolar kitap tanıtımları içindir VE SADECE KİTAP TANITIMLARI.........

S:Ben film kitaptan farklı olacak diye duydum.Öyle değil mi?

C:Evet,Kitaptan farklı olacak.Bazı karakterler daha önce gelecek.Ve komplo yanı sıra bazı şeyler daha eklendi.....Aynı şekilde örnek olarak TRUE BLOOD Sookie Stackhouse kitaplarından farklı ve her ikiside mükemmel.

.......kristen ve ben film için heyecanlandık.Eğer Sözleşme imzalanmasaydı bu olmazdı........

(Alıntı)

Film Soruları Ve cevapları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Film Yapımı Hakkında Bilgi