Özgün Senaryolar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Özgün Senaryolar

Özgün Senaryoların Yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Msn Nickleri 8

YazarMesaj
asi_melek
Usta Senarist
Usta Senarist
asi_melek

Msn Nickleri 8 Empty
MesajKonu: Msn Nickleri 8   Msn Nickleri 8 EmptyPerş. Tem. 22, 2010 10:21 pm

[center]ßuqözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

ŞıMARıĞıM, UYsaLıM,İsTeYince LaF SoKarıM, cok HAssAs ve ALıNGaNıM ÇöZeMeZsiN BeNi, BeN ZoR0o°o0 ℓιƒє..!! нαѕ вєтяαує∂ мє ση¢є αgαιη (Hαуαt..!!βiяĸзz Đаħа βаηа ''İHANET'' зττi...!!)0o°o0ésKı чeriN| kaŁbimDe aRama...ѕén gözumDen aKan seLe kaRıs†ıN...!!

ßeKŁeмeK ßos Yeяe uмut YoK aЯTıK SevDiм uмuTSuZCa BeN Bazen yıldızları süpürürsün farkında olmadan

Güneş kucağındadır bilemezsinKopan Bir İpe Sımsıkı Bir Düğüm Atarsanız,İpin En Sağlam Yeri Artık Bu Düğümdür.Ama İpe Her Dokunuşunuzda Canınızı Acıtan Tek Nokta Yine O Düğümdür...

Bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür
Ciğerinde kuruludur orkestra duymazsın
Belki koca bir sevdadır yaşamakta olduğun,anlamazsın
Uçargider koşsan da tutamazsın...

== •●ßµ aLεмd£ KяaL`dã Taήıмaм KµяaL`da ! گoήµ öLµм oLگã ßįL£..!!! ==
Y a Z ı K..!! k@yb€tt!!n!n y€r!n€ n€ k0ys@n d0Lm@z b0$ bır@kıc@m yer!n! h€p b0mb0$$.......

bu sözL€r!m s@n@ k@p@k 0Lsun... ii oturttum h€L@L 0Lsun...t!p!n yokk! $€kL!n 0Lsun...hadi c@nım !k!Le yoLun açık 0Lsun...

>>>>>>>>>>H@d! q€L kurt@r b!z!<<<<<<<<<<<<<<<

Güηєşlєя ßiя ßαşkα doğuyoя ηєdєη ßu güηlєrdє
Gєcєlєr ßir ßαşkα αlєvlєηiyor ßu şєнiяdє

Koяkuyoяum çocuklαя gißi sαvuηmαsız αmα koяkuyoяum... Sen sözcükleri ölümsüz kılansın... Sen umudun, Sen aşkın, Sen özlemin, Sen hayatın adısın... Şimdi içimde çoğalttığım sesimle haykırıyorum, herkes duysun diye... Hiç kimse sevdama Sen[in]kadar yakışmadı ve sevdam hiç kimseyi Sen[in]kadar yaşatmadıGüηєşlєя ßiя ßαşkα doğuyoя ηєdєη ßu güηlєrdє
Gєcєlєr ßir ßαşkα αlєvlєηiyor ßu şєнiяdє
Koяkuyoяum çocuklαя gißi sαvuηm*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....αsız αmα koяkuyoяumbn senn umutsuzluklarını deil imkansızlıklarını sevdim fakat birgn biri cıkıp da gnese adını buzla yazarsa bil ki o seni daha c seviyordur ysa ne diye dnyanın derdini ceksinler ki

Kiмśe ĐéiŁiм,
KiмśeyŁé ĐéiŁiм,
kéηĐiм ĐéiŁiм,
kéηĐiмiη hi¢ ĐéiŁiм,
βurĐa déiŁiм,
orĐa hi¢ oŁмi¢aм .

TakıLmış PLak Gbi Kendinizi TekrarLıyorsunuzz

Sén õłŭм.Ü hic düsünMéséndE õłŭм sénİ héeR ZaMan düsünüyoR oLucaqK ...

Biqün...
uyandıqında hafızandan sLinmiş oLcaksam biLe
Benimkinde kaL..

Sonsuza kadar bende, benimLe, beynime kazınmış haLinLe ..

♥♥Ñєяdє yi†iяsєм hєp گےєndє ßµℓµyoяµм ßåşℓångıçℓåяıмı گےєnsє hiç ßi†мєz gibi ßєndє oynµyoяsµn †üм

üzмєz вєηi кaяşıLıкSız SєwqiLєя!!

aćıLaяıм вiяqüη diηєя!!

qidєη qidєя вσşωєя!!
γaηqıηLaяıмda Söηєя!!
aSLa aякaмa вaкмaм!!

кяaLLaя öηdєη qidєя dєяiм вєη!!!

√ ayRıLık öLüm gißidiR, ke$er$in ßiLekLerin ke$iLmes, iŞte o zaman anLar$ın, 2 kere öLünmez..
ΣЅκΪdI йεѓֆёყ

ђаყаΤ δоп ժპრℓპяіղі оყոնყоя...

нЗґՀℓԾՖзՖ ßàߥ

□□□ լპჯլნ □□□

ßïя ժїլэќ тՍттՍм

ցბՀլзяїղ իаլа ßპղїм мї?

ßэղїм ժїgëя ყძяյмՖյո...

▪▪▪ ßს ძჩძ їիէїყძζյм ẃძჩ Ֆძռძ ▪▪▪

≤≤≤...ძՖќյ Ֆძռժյќլძჩძ ќძլժյჩժյм...≥≥≥

◊●◊●◊ ցօղնլ իპcՅՖї ◊●◊●◊

к ძ լ ք ֆ ї Հ ß პ ß პ գ

ŦųŤάмаժյм νჰяժїցім ՖტՀլპჩїмї

პТ...

Հძмძղძ вյяძќТյм Ֆპνցїաї вპլќїїїї ժბղპჩ віԼპмპм..

кдгд Сдժյ

քძքძТყძ

բპղპჩвайçპრ

ტլϋмϋղэ Ֆэνժаլıყıм

ßıяძќ вև їֆլзяї իძժї ժօՖтնм օ իїќძყзլзяз взղ сођќ тоќևм..

ժმỲმղ ỲმլղıՀլığıм

ՖՄՖ...ќՕղնֆмმ..ժმիნ բმՀլმ მլсმլмმ ցბՀüмժз...ՖՄՖ

გՀլзժім Ֆзղї իзмժё сծիգգ...
£N ßiR CaDıyIm SenDe ßeNiM HeRŞeyiM oLaN ßi SüpüRGe..FaRzeTKi SeNDeN vAzGeÇmiŞiM..CaDıLıGıMıN ßi ÖnEmİ KaLıRmI SeNCe

Bazen Ciddi,bazen Sakaci..Bazen Duygusal,bazen dertli..Bazen gicik,bazen güzel..Bazen Suskun,bazen geveze..Bazen Deli,bazen Catlak.. Ama herdaim MANYAK !

beni sevecek kadar deliysen
benimle olcakkadar mertsen
bana yalan söylemicek kadar şerfliysen
uğrunda canımı verecek kadar yürekliyim

heRŞey güzEL oluYor deRKen :: yook ya yaşamak istemiyorum ben...!!!

gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє

yeri geldiginde gitmek Gerek !
Yeri geldiginde susmak gerek !
yeri geldiginde konuşuruz eLbEt!
yEri geldiginde görüşürüz eLbeT

HEPINIZ KENDI DALGANIZA BAKIN...DIKKAT EDIN BENIM DALGAMDA BOGULMAYIN

bunu konusmyaa bıle lusum yoq sen bnı tasıyamadn bu yenı syfada senn adın yoq usgunmm tanıyamadmm

yoq canımın içi kaLbim dayanmzz oLduu $imdi!nede sewmi$im emanet ßu yürek sanki..kaLbim ağLıyor..ta$ deiLki ßu yüreq dayanmıor...!!

BiR_GüN_BeNiMDe_KaRŞıMa_CıKaCaK_iYi_BiR_SeVGiLi_(H aDi_LeN)

''Hep İçiNe ataN , hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen , MutLuLuk roLü oyNayaN kız , artK roLüNü İyi oynayaMıyoR''

ÇeKiP gİtMişsİn gÖrEmEdİm;kArAnLıkTı..ArTIq Geri dÖnEmEzSiN ArKadAn qİtLi qApI

KUŞLAR GİBİ UÇMAYI BALIKLAR GİBİ YÜZMEYİ ÖĞRENDİK ANCAK BU ARADA BASİT BİR SANATI UNUTTUK KARDEŞÇE YAŞAMAYI!..

ey çevrimiçi olan kişi geldiysen iki kere titret

צ×Denizliliyiz GûZêLîZ, HîC îNCiTMêDêN SêVêRîZ, BîZê DôKûNâN ôLûRSâ, HîC AciMلDAn EZeRiZצ×...

DüşLeRimm BaşKa qErÇeK BaşKa!! aMa UmRumdAdA dEiL ....!!!

~ aşk dediqin nediR ki..hormonaL tepki ~

ÇoK öZüR DiLiOrUm ELLeRiNi tUttUğUm iÇiN... ÇoK öZüR DiLiOrUm gÖzLeRiNe bAkTIğIm iÇiN ÇoK aMa ÇoK ÖzÜr DiLiOrUm SeNi İnSaN yErİnE KoYuP SeVdİğİm iÇiN..

€N BÜYÜK HATAM S€N! $€VM€K D€!!L $€N!N ߀N! $€VM€N! ߀KL€M€KT!..!!

Kalbim Kırıla Kırıla KIRMAYI da Öğrenecek..!!

Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_?

YaRınıMı bRaqTm .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !!

boş KoNuşaNa söLüceq sözüM boş iNsaNa haRcıycaqh zamaNım yoqhhh bNm.

MasaLın Kötü Şirinesi...

sız εmεкlεrкεn bεn εmεкlı oldum...

Kardan adam olur, senden adam olmaz...

Herkes Dostum Olamaz..Hayat Benim Kimse Karışamaz,Aşka Gelince Bir Kere Sevdim Bir Daha İşim Olmaz..!!

PasA GoNLuM İsTeRSe SeVeRiM, ZoRLaMa İsTeRSeM SeVDiRiRiM, Hee DiCeKSiNKi NeReYe KaDaR Bu HaVaLaR?? KiM TaKar DeVRaN DöNeNe KaDaRRR !!!

sevdik mi tam severiz,ister erkekfatma ister hanımefendiyiz,beğenen böyle beğensin,beğenmeyeni defterden sileriz

20 kişi açık, 7 si dışarda, 10 u meşgul, 2 si hemen dönecek, 1 malda oturmuş nickimi okuyo!!:
kmse anLamaz ßiliorumm canımı y**sada hayat qüLüorumm:/
sizdeki hava benim bi***Letimin tekerindede war xD

[ Ö ] Z .. A S Q U M .. B i R .. Ö M Ü R .. B O Y U .. T E Q .. S E N i N i M!

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN

kaLß!m iLtihaP saLqıLar..hér saRSıntıda ^s3vqm mikr0p kapr !

a$kım tatLım falan...Bi'baktım bana olmu$ olan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Ctrl+ALT+delete] [Bİle Yaramıor Artık] [Kalbime] [ALT+F4] le Kapandı Tüm [uMuTLaRım bAşArDın] [Kutlarım].

_ßi®t€k_ $€n_wa®$ın_߀nim_i©in...!!

++| Pamuk PRénsésin ParTysiné CaqıRıL
mayan ÇiRkin Cadı |++

anneeeee çokta tınnn ne demek bana sevgiLim öle dediiiiiiiiiiiiii

Hepinis iletilerim Gibisiniz Sadece Anlık ! =)

[/size][/center]
ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαя ıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!)

•ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ..•

ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм...

ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм....

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!
ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ αѕℓα. кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

єтαllicα вι gяυq αуภเαn∂α вi тαяzdıя!...

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη...

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_ ∂єğєя_кα∂α∂ιя...

gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя..

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...

gυη gє¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη...

Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, azraili beklemezdim!

*Hep kalamlara gidenleri kattım ! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede yıldızlara bak. Görebildiğin o binlerce yıldızlardan her biri sana gönderilmiş öpücüklerimdir!

*Şimdi daha iyi anlıyorum nefes değilmiş yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi birşey seni severken sensiz olmak...

*Hepsi gidici sen kalıcı, hepsi anlık sen ömür boyu, hepsi çocukca sen gerçekçe, hepsi öylesine sen ölesiye!

*Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek, öyle zor ki uyumadan hep seni düşünmek. Öyle zor ki gözlerine bakıpta "seni seviyorum" diyememek.

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sewgiye ne kadar ihtiyacı warsa o kadar muhtacım sana...

*Yalan bakışların, sahte gülüşlerin, tuzak bakışların arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte değilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizi sevmesini engelleyemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olamayacağı gibi...
*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

*Almış eline bir çiçel, "sevecek-sevmeyecek", uln eşek çiçek nerden bilecek...

*Dün seni çok bekledik gelseydin toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık

*Son gülen sen olacaksin, çünkü geç anliyorsun.

*Yazılıdan sıfır aldım ama önemli olan katılmaktı.

*Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı

*Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildir.

*Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

*Ali babanın bir ÇİFTliği var. Veli babanın bir TEKliği.

*Büyüklük gecmişte gizlidir..büyük takım mazisinden bellidir.......

*Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

*İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

*Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

*Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

*Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

*Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM...

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

*Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

*Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?
*Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...

*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

*Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

En son asi_melek tarafından Perş. Tem. 22, 2010 10:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
asi_melek
Usta Senarist
Usta Senarist
asi_melek

Msn Nickleri 8 Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri 8   Msn Nickleri 8 EmptyPerş. Tem. 22, 2010 10:24 pm

Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

BİZ HER NE KADAR LOŞ IŞIK ALTINDA MİNİ ETEKLİ KIZLARLA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE MAHALLE KÖŞELERİNDE YAGMUR ALTLARINDA DELİKANLICA SEVMESİNİ HERKESTEN DAHA İYİ BİLİRİZ...

ßenım damarlarımda dolasan kımyasal bır etkı sen aşk degılsın guzelım senınkı etkıye tepkı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

sEnLe BiRlİkTeİkEn SaAtLeRe YeTiŞeMeDiM;SeNdEn AyRıLdIkTaN sOnRa DaKiKaLaRa ErİşEmEdiM

Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz...Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın...

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez

Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedimmi

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

ÖLüMü TeSLimALDı HüZüN İçİmDe SeNdeN KaLaN CaM KıRıKLaRı AyNaDa SenSiz HüzüN SeNSiz HiçKiMSe DinDiReMeDi Bu HıçKıRıKLaRı BiRGeCe YaRıSı AnSıZıN GöReCeKSiN KöŞe BaŞıNdA NöBeT TuTuYoRDu HüzüN ÖyLe KoLaY DeĞiLDiR BeNi UnUtMaK HaLa SoKaKLaRıMDaDıR AYaK İzİM..

SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!

BENİ YAŞATAN BİRŞEY VAR Kİ'''''''''''SENNN''''''''''''
BENİ MUTLU EDEN BİRŞEY VAR Kİ'''''''''''SEVMENN'''''''''''
BENİ ÖLDÜRECEK BİRŞEY VAR Kİ''''''''''''''TERKEMENN'''''''''''''

Ben bir çocuğum aşka kandırılmış.
Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış.
Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış.
Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış.

BENI YUREKLENDIRECEK BIR SOZ SOYLE, ŞEHRIN TUTSAKLARINI SALAYIM KALBIMDEN, BENI YUREKLENDIRECEK BIR SOZ SOYLE, KURSUNU BEYNIME SIKAYIM OYLESINE.

BIR KARANLIK GELIYOR YOKLUGUNUN ARDINDAN. NE ZAMAN GUNE$ BATSA BU SON GECEM DIYORUM. VAZGEC YALAN DUNYANIN KOHNE SALTANATINDAN. YETI$IR BUNCA KEDER BUNCA ELEM DIYORUM. BU NE BITMEZ AYRILIK, BU NE BITMEZ OZLEM DIYORUM.

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Düne kadar gözlerinden aşkı içtiğim, dudaklarında yüreğimi erittiğim, uğruna bıçaklar çekip dünyaya meydan okuduğum ey sevgili nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?..Ben hala burada, terk edip gittiğin yerdeyim

# Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi ***ürmeden yanında!

# MUTSUZ INSANLAR HEP BIRSEYLER BEKLERLER, BUNU BILIYORUM. CUNKU BEN DE HEP BIRSEYLER BEKLIYORUM, AMA BIRSEYLER BEKLEDIGIM ICIN MI MUTSUZUM YOKSA MUTSUZ OLDUGUM ICIN MI BIRSEYLER BEKLIYORUM ONU ANLAMIYORUM.

# AKLIMDAYDIN GUN GECEYE DEVRILDIGINDE, GECE UZUNDU, YAGMURLUYDU, HAVA SOGUK SEN UZAKTIN! OYSA BIR SEN VARDIN ICIMI ISITACAK.

# Ne kadar güzeldi senle beraber olmak, Şimdi yalnızım ellerim başımın arkasında seni düşünüyorum
# SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN

# Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

# Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR

# Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"

# MEHTAP SULARDA GUMUSTEN BIR IZ BIRAKIRKEN, GOKTE YILDIZLAR PARLIYORDU. YALNIZ KALDIGIM GUNLER VE GECELER, KALBIM HER YERDE SENI ARIYORDU...

# GIDECEGIM BURALARDAN DONMEM BIRDAHA SON BIRKEZ SARILAYIM BOYNUNA SEVIYORUM SENI AMMA DONMEM BIRDAHA YUREGIM SIZLIYOR ELVEDA..

# Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım selamımı, yağmurlarla yolladım gözyaşlarımı, küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi...?

# Varsın böyle geçsin yalancı günler,VARSIN CANIMI ALSIN YINE YALNIZLIK. KOKUNU VERIRKEN VAZOMDAKI GULLER YIKARMI SANDIN BENI BU YALANCI AYRILIK...

# Yağmur vuruyorsa pencerene anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken, benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi.

# Şimdi uzak bir kenttesin ve yağmur yağıyorsa. Düşüyorsam yüreğine tane tane. Ve sen istiyorsan, gelirim, serilirim kıyılarına...

# Sesin ruhumda bebek teni, sözün kalbimde çiçek seli.Lanet olsun yokluğuna, hasretin hiç bitmedi.

# BU BUYUK YALNIZLIK BITERMI BILMEM, BIRDAHA BU GONUL SEVERMI BILMEM, ZIYAN OLDU GONLUM, IHANETI GORDUM.. BENIM BUNA OMRUM YETERMI BILMEM..?

# Dilimden elveda çıkıyor yüreğim kal diyor, bu dünyaya seni bulmaya gelmiştim, uygun adım voltalar birbirini kovalıyor, dilim varmıyor, yüzüm tutmuyor, sensiz olmuyor

# Sen her şey demek değilsin biliyorum ama ben her şeyi seninle yaşamak istiyorum

# OYLE YALNIZIM KI BU GECE DALGALARIN KUMLA BIRLESMESINI KISKANDIM, TOPRAGIN SUYA DOYMASINI KISKANDIM...

# ADINI KOYAMADIGIM YALNIZLIKLAR ICINDEYIM NE OLDUGUNU HALA BI
LEMIYORUM BIR YANDAN GIDERKEN BIR YANDAN AGLIYORUM AMA AGLAYAN GOZLERIM DEGIL KALBIM BUNUDA IYI BILIYORUM

# Şimdi o kadar zor ki geri dönmek seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek

# Sevgiye gebe kalmış yüreğim hasret doğurdu, çileyle yoğrulmuş gönlüm unutulmuşluğun acısıyla kavruldu. Bir dala vuslta yeterdi yardan kıymetliymiş sunmadı. Aşk olsun

# SEN MASMAVI GOKYUZUNE BENZETIYORUM ERILMEZI SON BULMAYAN, ERISILEMEYEN YAPAYALNIZ BULUTLAR OLSA GUNES OLSA AY OLSA DUNYA SENIN OLSA BILE, YALNIZ.

# BU YANLIZLIK OLUMDEN BETER, ACILARIN SONU DEGILMIDIR DERTLER, OLUM GELMIS KAPIMA, CAN BU SOZLER NEYLER...!

# Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle...

Msn Nickleri 8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Nickleri
» Msn Nickleri 2
» Msn Nickleri 3
» Msn Nickleri 4
» Msn Nickleri 5