Özgün Senaryolar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Özgün Senaryolar

Özgün Senaryoların Yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşık Olasım Var!

YazarMesaj
asi_melek
Usta Senarist
Usta Senarist
asi_melek

Aşık Olasım Var! Empty
MesajKonu: Aşık Olasım Var!   Aşık Olasım Var! EmptyPerş. Tem. 22, 2010 10:33 pm

Aşık Olasım Var!
Aşık Olasım Var... Şöyle dolu dizgin bir aşık olasım var! Kana kana[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tüm özgür irademi kullanıp[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] saçmalayarak aşık olmak isteğim var.

Aşık olduğun zaman ile olmadığın zaman arasındaki fark[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] mantıklı davranmak ise; benim gönlüm mantıksızlıktan yana. Aşık olup kendi içimde kaybolmak istiyorum.

O şanslı her kim olacaksa[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onu düşünüp[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yemeden içmeden kesileyim. Saatler o kadar çabuk geçsin ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gün nasıl ölmüş anlamayayım.

Gözümün biri hep telefonda olsun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir mesaj sesine heyecan duyayım. Otobüse binip[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ineceğim durağı kaçırayım.

Sokağa çıkıp amaçsızca[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] caddeler boyu dolaşayım. Yağmur bastırsın aniden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] insanlar etrafa koşuşurken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben yüzümde bir gülümsemeyle yürümeye devam edeyim.

Tam bunları yaşamaya kuruyorum yüreğimi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ruhum aşka doğru dönüyor; aklım giriyor devreye. Sonra diyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ya sonra?

Önüme geliyor resimler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tadım kaçıyor. Vazgeçmeye başlıyorum aşktan da[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ilişkilerden de! Bir garip hüzün gelip çöküyor göğsüme[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] geçmişin sisleri arasında dolanıyorum. Hevesim kaçıyor.

Hep aynı film dönecek bu sinemada[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] başrol oyuncuları değişecek ama kurgu aynı olacak diyorum. Senaryoyu yazana küfür ediyorum sessizce[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] içimi umutsuzluk kaplıyor.

Sonra[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aşık olunca devre dışı kalmasını istediğim mantığımın sesini duyuyorum: “Savrulma kendi içinde!” Aşk[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sadece senin için var! Sen güzel hisset[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iyi yaşa diye var.

Önüne ardına bakmadan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yaşa gitsin. Hesap sorma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hesap alma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kırılma ve kırma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sadece tadına var. En sevdiğin yemeyi yer gibi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Tanrı’ya dua eder gibi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sevdiğin bir kitabı okumak gibi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sevişmek gibi; aşkın tadını çıkar.

Aşık olasım var benim! Güneşe[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çiçeğe[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] denize[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] toprağa[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir şiire[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bir adama….

Candan Ünal

Aşık Olasım Var!
1 sayfadaki 1 sayfası