Özgün Senaryolar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Özgün Senaryolar

Özgün Senaryoların Yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miley Cyrus'a Twilight Oyuncularından Cevap

YazarMesaj
asi_melek
Usta Senarist
Usta Senarist
asi_melek

Miley Cyrus'a Twilight Oyuncularından Cevap  Empty
MesajKonu: Miley Cyrus'a Twilight Oyuncularından Cevap     Miley Cyrus'a Twilight Oyuncularından Cevap  EmptySalı Tem. 06, 2010 1:23 pm

Miley Cyrus bir ropörtajında kan-emici ölü insanların yani vampirlerin hayranı
olmadığını "Vampirlerden nefret ediyorum." diye açıklama yaparak belirtmiş.

Peki Robert Pattinson,Kristen Stewart ve Taylor Lautner bu konuda ne söyleyecek?

Bu sorunun cevabı için Twilight üçlüsünü Eclipse Galasında yakaladık..

Robert Pattz "sakinleştirilemeyen" şarkıcıyı sivri dişlilerin yanına almak için basit
bir fikri var. Gülüyor "Bu çok basit- sadece Eclipse izlesin"

Kaslı Lautner Cyrus'un vampirlerden nefret etmesini önemsemiyor. "Vampirleri sevmek zorunda değil.
Kurtadamları sevdiği sürece bizim için sorun yok." diyor. (biliyoruz)

Stewart ise Cyrus'un gecenin favori yaratıklarından hoşlanmamasına şaşırıyor.Ona kötü haberi
verdiğimizde gözlerini açarak "Nefret mi ediyormuş?" diye soruyor. "Onlardan korkuyor mu, yoksa sadece hoşlanmıyor mu

Nedeni ne olursa olsun, Stewart " Bence siz bir konuda karar vermiş insanları ikna etmeye çalışmamalısınız.
Herneyse - eğer vampirlerden nefret ediyorsa, sorun yok" diyor

Peter Facinelli :
Açıkçası ben büyük bir vampir hayranı değilim. Ama kesinlikle Stephenie'nin yarattığı kitapları seviyorum. Sivri dişler görmek zorunda olmamayı seviyorum. Sonuçta bu bir korku filmi değil..

Elizabeth Reaser :
Küçüklüğümden beri büyük bir vampir hayranıyım. Anna Rice'ın tüm kitaplarına bayılırım. Belki, Miley buna karşı koyuyordur. Belki bu kadar popüler olduğu için rahatsız edicidir ya da bizi sürekli her yerde görmekten sıkılmıştır.

Kellan Lutz :
O henüz benimle tanışmadı. Onun fikirlerini değiştireceğime eminim. Benim kendi yollarım var.

Ashley Greene :
Bu çok üzücü çünkü ben onun şarkılarını çok severim... Miley'nin yanına oturacağım ve ona Twilight'ı sevdirmek için çalışacağım...

Miley Cyrus'a Twilight Oyuncularından Cevap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mıley Cyrus
» Twilight:(Alacakaranlık)
» Twilight Poster Bölümü
» Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay (The Twilight Saga: New Moon)